Yusuke Urameshi - INFO

27. března 2010 v 18:30 | Kitsune Mizumaki 狐水牧 |  *POSTAVY*
yusuke

Jméno: Yusuke Urameshi
Info: Detektiv světa Duchů
Místo: Lidský svět
Věk: 14 (16 na konci seriálu)
Oči: hnědé
Vlasy: černé
Škola: Sarasaki HighRodina a serál:

Yusuke není zrovna nejlepší žák na škole. Žije se svou alkoholickou matkou Atsuko. Nikdo neví, kdo je jeho otec. Keiko s ním vyrůstala a vytvořili sladký pár. Po tom co zemřel, Yusuke (v jeho duchovní podobě) musel udělat dobrý skutek, aby se mohl vrátit do Lidského světa a dostat další šanci žít. Během své duchovní podoby se dozvěděl mnohé věci o jeho matce, jeho rivalovi Kuwabarovi a o něm samotným. Když se Yusuke vrátil mezi živé, stal se Detektivem světa Duchů, ale nemůže to říct Keiko, aby ji nepřivedl do nebezpečí jeho mise. Při jeho první misi potkal démony Kuramu a Hiei a stal se jejich přítelem. Aby se rozvinula jeho duchovní síla, šel trénovat k vědmě Genkai.

V části seriálu se Sensuim musí zachránit Lidský svět před plány ex-detektiva světa Duchů Sensuim, ale Yusuke při této misi zemře. V té chvíli se zjistilo skutečné tajemství: Yusukemu proudí v žilách démoní krev! Jako démon vstal z mrtvých a zabil Sensuia. Poté se vydal do Zásvětí, aby se setkal s démonem, jehož krev proudí Yusukemu v žilách, za jeho "otcem" : Bohem Války, Raizenem.

Schopnosti:

Genkai ho naučila duchovní vlně. Jeho nejsilnější technikou je Úder Síly, kde koncentruje svou sílu do prstu a vystřelí. Další jeho technikou je Silomet. Yusuke je velmi talentovaný bojovník. Jeho síla vzrůstá, jakmile se dostanou jeho přátelé do nebezpečí.


Speciální znaky:

Jeho vlasy. Yusuke je sladký, když je rozcuchaný. Yusuke má krásné hnědé oči, jenž zajímají protivníky. V jeho přeměně na démona má dlouhé vlasy a démonické tetování po celém těle.

Yusuke je energický, velmi výřečný a šťastný kluk. Miluje bojovat se silnými soupeři. Ve škole nehraje roli nejlepšího žáka, ale po většinu seriálu je velmi zábavný.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama