Misa Amane - INFO

8. září 2010 v 19:29 | Kitsune Mizumaki 狐水牧 |  *POSTAVY DN*
misa-misa

Amane Misa, známější pod přezdívkou Misa-Misa je začínající modelka. Death Note se jí dostane do rukou od shinigami Jealouse, který pro ni obětoval svůj život. Přináší ji k ní Rem, další z bohů smrti, tentokrát však ženského pohlaví (aspoň to o sobě prohlašuje), která také Misu následuje, stejně jako Ryuk Lighta.
Misini rodiče byli zavražděni, a jejich vrah nebyl potrestán- do té doby, než se objevil Kira. Kira ho zabil, a Misa je mu vděčná. Snaží se na sebe strhnout jeho pozornost, předstírá že je pravý Kira a setkává se s Lightem, kterému okamžitě podlehne a vyzná mu lásku. Light jí začne využívat jako nástroj a pokusí se s její pomocí zbavit se L.
Misa obvykle nepromýšlí své akce, a neřeší, jestli to co dělá je špatně nebo správně- dělá to proto, že to Light nařídil.
I přes své šílené vystupování není hloupá, má celkem rychlé uvažování, a navíc je naprosto loajální vůči Kirovi - což z ní dělá dokonalý nástroj pro Lighta. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Shizuka Takehiko →tvoje SBéčko ^w^← Shizuka Takehiko →tvoje SBéčko ^w^← | Web | 8. září 2010 v 20:09 | Reagovat

Misa- Misa!! xD xD si podle ní někdy dělám účes xD xD xD ale jakoo, popravdě, zezačátku se mi líbila, pak mi připadala vlezla a nakonec naprosto nepotřebná... ale jinak je fajn xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama